• 1
  • 2

Artykuły

CLEAR&SHINE - nawilżane chusteczki gospodarstwa domowego

chusteczki do kuchni

CLEAR&SHINE

CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA KUCHNI

Przeznaczone do szybkiej, wygodnej i higienicznej pielęgnacji mebli, blatów kuchennych, zlewozmywaków, okapów oraz powierzchni sprzętu AGD. Doskonale usuwają tłuszcz, brud, kurz i inne zanieczyszczenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Innowacyjna formuła wzbogacona o płyn antybakteryjny pozostawia powierzchnie czyste, lśniące, bez śladów smug i zacieków. Cytrusowy aromat kompozycji odświeża zapach w pomieszczeniu i wspomaga codzienną pielęgnację czyniąc ją niezwykle prostą i przyjemną.

chusteczki do łazienki

CLEAR&SHINE

CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA ŁAZIENKI

Przeznaczone do bardzo szybkiej, wygodnej i higienicznej pielęgnacji powierzchni sanitarnych, armatury i mebli łazienkowych. Doskonale usuwają osad z mydła, twardej wody, brud, kurz i inne zanieczyszczenia nawet w trudno dostępnych miejscach. Innowacyjna formuła wzbogacona o płyn antybakteryjny pozostawia powierzchnie czyste, lśniące, bez śladów smug i zacieków. Cytrusowy aromat kompozycji odświeża zapach w pomieszczeniu i wspomaga codzienną pielęgnację czyniąc ją niezwykle prostą i przyjemną.

chusteczki do mebli

CLEAR&SHINE

CHUSTECZKI DO PIELĘGNACJI MEBLI SKÓRZANYCH I DREWNIANYCH

Stworzone z myślą o pielęgnacji mebli i powierzchni skórzanych, które wymagają delikatnego oczyszczania i doskonałej pielęgnacji. Dzięki formule odżywczego olejku meble pozostają nabłyszczone, odnowione i odświeżone. Bogata formuła wspomaga konserwację mebli jednocześnie przedłużając ich żywotność. Odpowiednio dobrana kokosowa kompozycja zapachowa pozostawia przyjemny aromat w pomieszczeniu, wspomaga codzienną pielęgnację, czyniąc ją niezwykle prostą i przyjemną.

chusteczki do szyb

CLEAR&SHINE

CHUSTECZKI DO CZYSZCZENIA POWIERZCHNI SZKLANYCH

Chusteczki do szyb stworzone z myślą o ich błyskawicznej pielęgnacji bez pozostawiania smug i zacieków. Doskonale czyszczą, odtłuszczają, usuwają kurz i brud. Wysoka zawartość niezwykle efektywnego płynu czyszczącego odpowiednio myje, czyści szyby, znacznie ograniczając standardowy czas poświęcany na tego typu pielęgnację.